Marcin Kaczmarek

Prezes zarządu Consileon Polska, pasjonat IT.

Lubi kontakt z ludźmi, a ludzie lubią jego - dlatego też to On głównie odpowiada za kontakty z klientem. W swojej karierze miał okazje prowadzić rozmowy z kilkudziesięcioma klientami głównie zagranicznymi. Wie już co w branży IT chce naprawić i stąd unikalne podejście do tego jak relacje z klientem budować i prowadzić. Przez wiele lat programista, potem prowadzący projekty, obecnie zarządzający firmą Consileon Polska. Interesuje się nowymi trendami prowadzenia projektów, próbując z powodzeniem wprowadzać je w życie.


Oferty pracy

Aktualnie nie ma ofert pracy.

Opinie klientów

The service provided by Consileon was professional and comprehensive with a very good understanding of our needs and constrains.

Wolfgang Hafenmayer, Managing partner, LGT Venture Philanthropy

Technical quality of staff offered, capability of performing various project roles, as well as motivation and dedication to the project (... [...]

dr Walter Benzing, Head of development B2O, net mobile AG

Technical quality of staff offered, capability of performing roles of developers, lead developers, trainers, team leaders, architects as wel [...]

Karl Lohmann, Itellium Systems & Services GmbH

Firma Consileon Polska jest niezawodnym i godnym zaufania partnerem w biznesie, realizującym usługi z należytą starannością (...)

Waldemar Ściesiek, Dyrektor zarządzający IT, Polski Bank

The team was always highly motivated and professional in every aspect to perform on critical needs of our startup environment.

Denis Benic, Founder of Ink Labs

Trwa ładowanie