The service provided by Consileon was professional and comprehensive with a very good understanding of our needs and constrains.

Wolfgang Hafenmayer, Managing partner, LGT Venture Philanthropy

Technical quality of staff offered, capability of performing various project roles, as well as motivation and dedication to the project (... [...]

dr Walter Benzing, Head of development B2O, net mobile AG

Technical quality of staff offered, capability of performing roles of developers, lead developers, trainers, team leaders, architects as wel [...]

Karl Lohmann, Itellium Systems & Services GmbH

Firma Consileon Polska jest niezawodnym i godnym zaufania partnerem w biznesie, realizującym usługi z należytą starannością (...)

Waldemar Ściesiek, Dyrektor zarządzający IT, Polski Bank

The team was always highly motivated and professional in every aspect to perform on critical needs of our startup environment.

Denis Benic, Founder of Ink Labs

O Nas

Consileon to przede wszystkim ludzie, wielcy ludzie. Dzięki pasji i ciągle rosnącym kompetencjom jesteśmy zawsze zorientowani na najlepszy możliwy wynik. Płaska struktura panująca w naszej firmie, sprzyja wykorzystaniu wiedzy nie tylko samych członków zespołu, ale całego zgromadzonego firmowego know-how. To wszystko sprawia, że nasza firmowa drużyna jest niezwykle efektywna i szybko reaguje na zachodzące zmiany.

Najważniejszy jest dla nas cel i efekt prac, dlatego też nie formalizujemy nadmiernie, aby biurokratyzacja nie stała nam na drodze do ich osiągnięcia.

Consileon nie jest korporacją, dzięki czemu możemy elastycznie i indywidualnie podchodzić do naszego klienta. Jednocześnie ponad 30 doświadczonych osób tworzy szyte na miarę, w pełni kompleksowe rozwiązania.

Trwa ładowanie