The service provided by Consileon was professional and comprehensive with a very good understanding of our needs and constrains.

Wolfgang Hafenmayer, Managing partner, LGT Venture Philanthropy

Technical quality of staff offered, capability of performing various project roles, as well as motivation and dedication to the project (... [...]

dr Walter Benzing, Head of development B2O, net mobile AG

Technical quality of staff offered, capability of performing roles of developers, lead developers, trainers, team leaders, architects as wel [...]

Karl Lohmann, Itellium Systems & Services GmbH

Firma Consileon Polska jest niezawodnym i godnym zaufania partnerem w biznesie, realizującym usługi z należytą starannością (...)

Waldemar Ściesiek, Dyrektor zarządzający IT, Polski Bank

The team was always highly motivated and professional in every aspect to perform on critical needs of our startup environment.

Denis Benic, Founder of Ink Labs

Kariera

Dołącz do Consileon!

Consileon Polska to przede wszystkim ludzie i ich wyjątkowe doświadczenia. Atrakcyjne zawodowe wyzwania i możliwości oraz wsparcie ze strony firmy –  to u nas norma. Nie realizujemy projektów prostych i łatwych, dlatego zatrudniamy najlepszych, a rekrutacja nie należy do najłatwiejszych. Ale kiedy już przyjmiemy nowego członka zespołu, dbamy o to, aby był zmotywowany do działania i doceniony za ciężką pracę. Nasi pracownicy nie mają szansy poznać, czym jest stagnacja i nuda w pracy. Przydzielamy ich do różnorodnych projektów, przy których pełnią zróżnicowane role, aby mogli rozwijać swoje kompetencje.

Wiele wymagamy, ale też wiele oferujemy. Duży nacisk kładziemy na ciągły rozwój pracowników – każdy z nich ma swój indywidualny budżet szkoleniowy oraz czas przewidziany na naukę nowych technologii i zagadnień, które mogłyby mu pomóc w pracy. Dzięki wielu międzynarodowym projektom nasi pracownicy często uczestniczą w wyjazdach zagranicznych i bezpośrednio współpracują z klientem. Ważne jest dla nas budowanie trwałych i pełnych obustronnego zaufania relacji z kontrahentami, dlatego przywiązujemy również wagę do kompetencji miękkich naszych pracowników. Jeśli jesteś osobą otwartą, lubisz podejmować wyzwania, potrafisz pracować w zespole, chcesz się stale rozwijać i pracować w międzynarodowym środowisku – Aplikuj, chętnie Cię poznamy.

Pamiętaj o udzieleniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.
Wykorzystaj poniższy wzór:

O naszej polityce ochrony danych osobowych więcej dowiesz się tu: https://consileon.pl/polityka-prywatnosci/ .

Trwa ładowanie