The service provided by Consileon was professional and comprehensive with a very good understanding of our needs and constrains.

Wolfgang Hafenmayer, Managing partner, LGT Venture Philanthropy

Technical quality of staff offered, capability of performing various project roles, as well as motivation and dedication to the project (... [...]

dr Walter Benzing, Head of development B2O, net mobile AG

Technical quality of staff offered, capability of performing roles of developers, lead developers, trainers, team leaders, architects as wel [...]

Karl Lohmann, Itellium Systems & Services GmbH

Firma Consileon Polska jest niezawodnym i godnym zaufania partnerem w biznesie, realizującym usługi z należytą starannością (...)

Waldemar Ściesiek, Dyrektor zarządzający IT, Polski Bank

The team was always highly motivated and professional in every aspect to perform on critical needs of our startup environment.

Denis Benic, Founder of Ink Labs

Co robimy

Technologie napędzające biznes

Consileon Polska to firma, której całe portfolio usług związane jest z tworzeniem nowoczesnych rozwiązań software’owych, które pozwalają nie tylko sprawnie zarządzać biznesem, ale także wyznaczać kierunki jego rozwoju. Oferujemy łatwy i szybki dostęp do konsultingu lub doradztwa doświadczonych ekspertów, posiadających specjalistyczną wiedzę technologiczną.

W ramach kompleksowych rozwiązań informatycznych oferujemy tworzenie i dalszy rozwój aplikacji dedykowanych, utrzymywanie systemów, zarządzanie projektami, integracje systemów, migracje aplikacji. Nasz zespół składa się ze specjalistów, posiadających kompetencje potrzebne na wszystkich etapach projektu informatycznego – od analizy wymagań i projektowania systemu, przez wdrażanie aplikacji i systemów oraz ich testowanie, po szkolenie użytkowników, rozwój i utrzymywanie aplikacji oraz wsparcie techniczne.

Niezależnie od kraju czy branży stosujemy indywidualne podejście do klienta, a współpracę każdorazowo opieramy na starannej analizie jego problemów i potrzeb, umiejętnym doborze zakresu działań oraz kompleksowym konsultingu IT. To pozwala nam tworzyć rozwiązania IT skrojone na miarę konkretnego biznesu, zarówno co do zakresu jak i sposobu ich wykonania. Zlecenia wykonujemy najpierw zawsze w siedzibie klienta potem, jeśli to możliwe, w naszych biurach . Współpracujemy również w trybie nearshoring i wspieramy klientów w przejściu do tego modelu.

> Dowiedz się więcej

Case study

Kliknij na pinezkę aby dowiedzieć się więcej

Trwa ładowanie