The service provided by Consileon was professional and comprehensive with a very good understanding of our needs and constrains.

Wolfgang Hafenmayer, Managing partner, LGT Venture Philanthropy

Technical quality of staff offered, capability of performing various project roles, as well as motivation and dedication to the project (... [...]

dr Walter Benzing, Head of development B2O, net mobile AG

Technical quality of staff offered, capability of performing roles of developers, lead developers, trainers, team leaders, architects as wel [...]

Karl Lohmann, Itellium Systems & Services GmbH

Firma Consileon Polska jest niezawodnym i godnym zaufania partnerem w biznesie, realizującym usługi z należytą starannością (...)

Waldemar Ściesiek, Dyrektor zarządzający IT, Polski Bank

The team was always highly motivated and professional in every aspect to perform on critical needs of our startup environment.

Denis Benic, Founder of Ink Labs

Nota prawna

Nota prawna Consileon Polska Sp. z o.o.

 

1. Informacje ogólne. 1. Informacje ogólne.

 1. Operatorem Serwisu consileon.pl jest Consileon Polska sp. z o.o. Piastów 30, 71-064 Szczecin
  KRS: 0000230239 NIP: 9552121054 REGON: 320008761
 2. Warunki i zastrzeżenia wymienione poniżej dotyczą wszystkich użytkowników strony internetowej consileon.pl. Dostęp do Serwisu lub korzystanie z niego oznacza wyrażenie zgody na wszystkie poniższe warunki i zastrzeżenia.

2. Prawa autorskie i prawa własności intelektualnej

 1. Consileon Polska sp. z o.o. posiada, zastrzega sobie i zatrzymuje wszelkie prawa majątkowe, w tym prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do strony internetowej consileon.pl i materiałów w niej zawartych.
 2. Treść przedmiotowych stron i podstron internetowych chroniona jest prawem autorskim i prawem własności przemysłowej. Zawartość serwisu internetowego nie może być zwielokrotniana, rozpowszechniana ani publikowana, chyba, że Operator strony wyrazi na to uprzednią pisemną zgodę.
 3. Wszelkie działania naruszające prawa Operatora lub sprzeczne z prawem i porządkiem publicznym są zabronione.
 4. Nazwy handlowe, nazwy produktów, rozwiązań lub inne oznaczenia zmieszczone na niniejszej stronie internetowej stanowią zarejestrowane znaki towarowe i/lub są zastrzeżone przez ich właścicieli i/lub podlegają ochronie na innych podstawach i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych, bez prawa do zwielokrotniania, opracowywania i rozpowszechniania.

3. Ograniczenie odpowiedzialności

 1. Treści zawarte na stronie consileon.pl mają charakter czysto informacyjny i nie są wiążące. W szczególności nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu cywilnego.
 2. Operator nie ponosi odpowiedzialności za niezależnego od niego nieprawidłowe pod względem technicznym działanie strony oraz za przerwy w jej dostępności.
 3. Operator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, przypadkowe, wtórne, pośrednie lub jakiekolwiek inne szkody lub odszkodowania wynikłe z dostępu do strony internetowej consileon.pl oraz z korzystania z niej.
 4. Consileon Polska sp. z o.o. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia sprzętu komputerowego lub innych urządzeń systemu teleinformatycznego użytkownika w związku z dostępem do www.consileon.pl korzystaniem z tej strony lub pobieraniem z niej jakichkolwiek materiałów, danych, tekstów, zdjęć, plików. W szczególności Consileon jest wolny od wszelkiej odpowiedzialności za przypadki zainfekowania systemu teleinformatycznego użytkownika oprogramowaniem typu malware, spyware, worm, cracking, phishing lub innym; jak również za przypadki otrzymywania niezamówionej informacji handlowej (spam) czy utraty danych.
Trwa ładowanie