The service provided by Consileon was professional and comprehensive with a very good understanding of our needs and constrains.

Wolfgang Hafenmayer, Managing partner, LGT Venture Philanthropy

Technical quality of staff offered, capability of performing various project roles, as well as motivation and dedication to the project (... [...]

dr Walter Benzing, Head of development B2O, net mobile AG

Technical quality of staff offered, capability of performing roles of developers, lead developers, trainers, team leaders, architects as wel [...]

Karl Lohmann, Itellium Systems & Services GmbH

Firma Consileon Polska jest niezawodnym i godnym zaufania partnerem w biznesie, realizującym usługi z należytą starannością (...)

Waldemar Ściesiek, Dyrektor zarządzający IT, Polski Bank

The team was always highly motivated and professional in every aspect to perform on critical needs of our startup environment.

Denis Benic, Founder of Ink Labs

Misja

Jesteśmy firmą, która jest wiarygodnym, kompetentnym i długofalowym partnerem IT dla firm z obszaru UE. Dzięki konsultingowi oraz tworzonemu przez nas oprogramowaniu, nasi klienci mogą urzeczywistniać swoje śmiałe wizje i koncepcje, a co najważniejsze nadążać za najnowszymi trendami i osiągać przewagę rynkową. Nasze rozwiązania precyzyjnie dopasowujemy do potrzeb klientów, dzięki czemu są one efektywne, przyjazne i łatwe do zastosowania.

Wizja

Chcemy stać się firmą, której marka będzie rozpoznawana przez docelowych klientów i postrzegana przez pryzmat ważnych dla nas zasad i wartości określonych w naszej misji. W Polsce chcemy być  rozpoznawanym  partnerem w zakresie konsultingu oraz tworzenia oprogramowania, w EU partnerem nearshore. Postrzegamy siebie jako tych, którzy „naprawiają IT” w zakresie relacji klient – wykonawca; w podziale ról i ryzyk w realizacji projektu, metodyce zarządzania nim, budowania architektury systemu, projektowania aplikacji, sposobu implementacji, podejściu do testowania, a potem wdrożenia i utrzymywania.

Wartości

Informatyka jest dziedziną nadmiernie komplikowaną przez większość dostawców rozwiązań IT. Jednak my w naszej pracy kierujemy się prostymi zasadami, dzięki którym proponujemy naszym klientom efektywniejsze rozwiązania, postępujemy zgodnie z własnymi przekonaniami i uczciwie wspieramy biznesowy rozwój naszych kontrahentów.

Jesteśmy PROFESJONALISTAMI

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze. Jesteśmy od tego, by pomóc – zarówno w tworzeniu kompletnego rozwiązania bądź utrzymaniu bieżącej lub wdrożeniu nowej funkcjonalności, jak i w zwiększeniu wartości biznesowej istniejących rozwiązań. Ambicja, innowacyjność, stale poszerzana wiedza i bogate doświadczenie pozwalają nam na dostarczanie produktów i usług o jakości lepszej niż oczekiwana.

Jesteśmy ELASTYCZNI

Stosujemy zwinne metodyki projektowe, dające klientowi swobodę rozwoju produktu oraz dokładny wgląd w przebieg prac. Traktujemy klientów indywidualnie, dlatego zawsze dostosowujemy warunki współpracy do ich potrzeb i możliwości.

Budujemy na ZAUFANIU

Jesteśmy zorientowani na profesjonalne i przyjazne relacje. Stawiamy na szczerość. W działaniach jesteśmy w takim samym stopniu odważni, co odpowiedzialni. Uczciwością i rzetelnością budujemy długoterminową współpracę zarówno z klientami, jak i między członkami naszego zespołu.

Trwa ładowanie